Webináře - jaro 2016

I pro druhou polovinu školního roku jsme připravili nabídku webinářů. Vycházeli jsme ze zpětných vazeb po jednotlivých zrealizovaných seminářích a zařadili jsme jak již realizovaná témata, tak nová, o která jste projevili zájem. Novinkou, kterou jsme také zařadili na základě vašich doporučení, je možnost požádat o jednu fakturu při více úhradách jednou školou. Pro hromadné vystavení faktury nás kontaktujte na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Nabídku webinářů si můžete prohlédnout zde. 

Přikládáme několik hodnocení webinářů z podzimu 2015

Děkuji, obohatila jsem sama sebe a získala inspiraci do školní práce. (Využití QR kódů ve výuce)

Naprosto vyčerpávající množství (samozřejmě v dobrém). Ještě jednou mnohokrát děkuji za náměty do výuky. (Výuka finanční gramotnosti na ZŠ)

Bylo to pěkné, srozumitelně řečené i názorně vypracované. Velmi mě to nadchlo, že snad ještě teď budu tvořit na hodinu AJ prezentaci. Moc děkuji za nápady. (PowerPoint – tvorba animací)

Velmi podnětné a velmi přehledně zpracované informace, možnost vyzkoušení si programu během samotného webináře - obrovská výhoda! (Infografika)

Webinář splnil mé očekávání, pan Jelínek představil velmi názorně tvoření testů i dotazníků. Jsem moc spokojena, veškeré informace mohu plně využít při výuce, doporučuji ostatním pedagogům ve škole využití webinářů z IDV. Děkuji za zajímavý program. (Tvorba testů a dotazníků on-line)

Webinář se mi moc líbil, bezvadně zpracováno, skvěle podáno, líbí se mi i technická podpora v případě problémů. Reakce mého 11-ti letého syna: "hustý" a 9-ti letého:"prďácký". Jsem nadšená, moc děkuju. (Vytváříme příběh – Tvorba komiksů)

Děkuji za přínosný webinář, poznatky využiji se svými žáky v 5. ročníku. (Mapy - vytváření vlastního mapového podkladu)

webine

Přihlaste se k odběru novinek

Chcete-li být včas informováni o všech našich novinkách a speciálních akcích.

Zákaznická podpora