Opět semináře pro učitele a studenty VŠ!

Vzděláváme učitele a studenty v používání nejrozšířenějšího cloudu!

Google Česká republika a IDV se opět společně podílejí na školeních pro pedagogy a vysokoškolské studenty pedagogického směru.

V dubnu a květnu proběhnou ve většině krajských měst bezplatné semináře Google pro učitele.
Cílem je inspirace a nový pohled na možnosti výuky pomocí nástrojů, které jsou každému učiteli i žákovi k dispozici.
Co obnáší moderní způsob komunikace? Co může vnést do výuky? Jaké nástroje pro výuku je možné spolu s žáky využívat? Musí práce s ICT nutně být větší zátěží pro učitele než žáky? Jaká jsou hlavní nebezpečí pro děti ve virtuálním světě?
Realizovány budou semináře pro začátečníky, kdy s počítá s tím, že řada účastníků bude mnohdy mít nově založený účet Google, v kterém ještě nikdy nepracovala. Zároveň proběhnou i semináře pro mírně pokročilé, vhodné pro ty, kteří umějí používat v účtu Google email, sdílení dokumentů a formulář. Tento seminář je také vhodný pro ty, kteří již úvodní (začátečnický) absolvovali.

Přehled a přihlášení na aktuální semináře

Stáhněte si přehled základního ovládání služby Gmail a Disk pro začátečníky. K dispozici je i materiál k YouTube.

Součástí seminářů je i téma bezpečnosti na internetu. Volně stažitelné materiály pro použití ve školství jsou k dispozici na stránkách projektu E-Bezpečí. 

 

Grant pro vysoké školy vzdělávající budoucí pedagogy

Semináře v podobném duchu jako jsou pro učitele, budeme realizovat i na katedrách vysokých škol. Na podzim loňského roku již první kolo vzdělávání proběhlo na fakultách v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Hradci Králové a Plzni. Kromě semináře,který propojuje úvodní a pokročilý seminář dohromady vzhledem k VŠ studentům, máme připraven i speciální seminář zaměřený na využití geografických služeb Google. V případě zájmu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 googletriko

 

Přihlaste se k odběru novinek

Chcete-li být včas informováni o všech našich novinkách a speciálních akcích.

Zákaznická podpora